Już w sobotę najgorętsza impreza w Warszawie – 8. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

Już za dwa dni zapraszamy na jedną z najgorętszych imprez tego lata, z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Będą topowe gwiazdy disco polo, młode talenty, najlepsza muzyka i wyśmienita zabawa oraz największe promocje w sklepach. 16 czerwca br. o godz. 12.00 warto być na terenie parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka.

W sobotę, 16 czerwca Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 po raz kolejny zmieni się w wielką scenę disco polo, na której wystąpią gwiazdy z największymi przebojami i rozgrzeją publiczność do czerwoności. Wśród nich niekwestionowany król disco polo, czyli Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, a także Mig, Piękni i Młodzi, Markus P oraz Magda Niewińska.

Z myślą o naszych klientach i przybyłych gościach przygotowaliśmy w tym dniu prócz koncertów wiele innych atrakcji. Będą to między innymi mega promocje i rabaty w sklepach naszego Centrum. Koncert urodzinowy zapoczątkuje lato wyprzedaży, które potrwają aż do września.

Dodatkowo prawdziwym smaczkiem podczas urodzinowej imprezy będą konkursy z nagrodami, w postaci darmowych zakupów – voucherów do zrealizowania w wybranych sklepach. Konkursy będą odbywały się między koncertami i każdy będzie mógł wziąć w nich udział.

Podczas imprezy odbędzie się też finał konkursu „Przegląd Młodych Talentów MARYWILSKA 44”, w którym pięć finałowych zespołów poznaliśmy ponad dwa tygodnie temu. Pierwszy etap konkursu polegający m.in. na zbieraniu przez zespoły głosów internautów cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – w głosowaniu wzięło udział blisko 500 tys. osób. Decyzją jury do finału konkursu dostały się zespoły: R-max, HaszTak, Yankes oraz soliści: Alicja Kołoszewska i Bastian. To właśnie oni powalczą o nagrodę główną w wysokości 2 tys. złotych i zagrają na tej samej scenie co największe gwiazdy disco polo.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zapraszamy 16 czerwca br. o godz. 12.00 na parking kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka.

Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.

Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix.

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1344928718941803/

2018-06-14T10:19:52+02:00 14.06.2018|Aktualności|