JESIENNA PROMOCJA

Oferta promocyjna trwa od 18.10 do 08.11. 2022 r. – nie dotyczy stelaży oraz oświetlenia.
Zapytaj sprzedawcę o szczegóły.

601 749 974
mebleadam@op.pl

Galeria Dobrych Mebli

W Galerii Dobrych Mebli w Parku Handlowym Marywilska 44 można znaleźć meble do każdego pomieszczenia w domu. Inspirujące, wyjątkowo eleganckie rozwiązania, dopasowane do każdego metrażu i do każdych oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Meble twarde w Galerii Dobrych Mebli

 Jeżeli jesteś na etapie urządzania jadalni – zajrzyj do Galerii Dobrych Mebli i wybierz idealne stoły i krzesła, perfekcyjnie pasujące do Twojego wnętrza. Osoby, które poszukują idealnych mebli do kuchni z pewnością znajdą także coś dla siebie – w Galerii Dobrych Mebli można znaleźć bowiem ciekawe zestawy mebli do kuchni, takie jak szafki i blaty.

Urządzając pokój dzienny lub dziecięcy także warto zapoznać się z ofertą sklepu – można w nim znaleźć bowiem wiele ciekawych zestawów pokojowych, regały i komody wykonane z wysokiej klasy materiałów, o doskonałym wykończeniu.

Meble miękkie w Galerii Dobrych Mebli

Galeria Dobrych Mebli może także pochwalić się wysokiej klasy asortymentem w zakresie mebli miękkich, czyli kanap i łóżek oraz foteli. Jeżeli poszukujesz wyjątkowych mebli wypoczynkowych do pokoju dziennego, sypialni czy pokoju Twojej pociechy – zapoznaj się z ofertą.

Profesjonalna obsługa i doradztwo

Pracownicy Galerii Dobrych Mebli są otwarci i chętnie pomagają klientom w wyborze mebli. Realizowany jest także dowóz zamówień, co jest udogodnieniem – nie ma konieczności korzystania z usług zewnętrznych firm w zakresie przewożenia i dostarczania mebli pod wskazany adres. Istnieje także możliwość rozłożenia zakupu na raty, w czym pomagają doświadczeni doradcy będący pracownikami sklepu.

Sklep czynny:
Pn-So: 10-19
Niedziela: 11-16 także niehandlowa!

2022-10-17T09:37:14+02:00 17.10.2022|Promocje|