Fenomen – nowy sklep z modą męską

Zapraszamy do nowego sklepu z modną odzieżą męską, który otwarty został w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44. Sklep Fenomen mieści się w lokalu P079, tuż przy wejściu nr 12, a jego nazwa w pełni oddaje asortyment, który w nim znajdziecie, czyli fenomenalne męskie ubrania.

Na sklepowych półkach szczególną uwagę zwracają koszulki w jaskrawych kolorach, które zwiastują zbliżającą się wiosnę. Dzięki swojej intensywnej kolorystyce ożywią każdą stylizację i nadadzą jej świeżości. W tej linii ubrań znajdziecie koszulki w takich barwach, jak: pomarańcz, żółć, róż, czerwień, a także wiele odcieni koloru zielonego i niebieskiego.

W asortymencie sklepu Fenomen znajdziecie również koszulki i bluzy dresowe w militarnym stylu, który od kilku sezonów jest niezwykle modny, a przy tym kojarzy się z męskością i siłą. W tym przypadku baza kolorystyczna opiera się na granacie, czerni i khaki. W kolekcji nie brakuje rzecz jasna motywów moro i naszywek, tak charakterystycznych dla tego stylu. Wszystkie koszulki i bluzy pochodzą od tureckich producentów, co świadczy o ich wysokiej jakości.

Zapraszamy na zakupy do sklepu Fenomen, lokal P079 w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44.

2019-03-13T11:48:48+01:00 13.03.2019|Aktualności|