Energy Fitness Club tu zrealizujesz najpopularniejsze postanowienie noworoczne

Czy macie już sprecyzowane postanowienia noworoczne?
Za nami Sylwester, a to dobry moment na chwilę refleksji i na snucie planów na najbliższe miesiące. Najpierw zastanówcie się co udało wam się osiągnąć w poprzednim roku. Jakie macie cele, plany i marzenia na nowy rok? Z czego jesteście zadowoleni, a co przydałoby się zmienić? Efektem takich rozmyślań są właśnie postanowienia noworoczne, które chętnie wcielamy w życie w styczniu, lecz nie zawsze jesteśmy w stanie w nich wytrwać już w kolejnych miesiącach.

Jednym z najczęstszych postanowień jest: „zacznę ćwiczyć, schudnę”. Przede wszystkim spójrzmy na sprawę realistycznie – nie zostaniemy milionerami w miesiąc, ani nie schudniemy 15 kg w tak krótkim czasie, wszak mądre zrzucanie wagi to długotrwały proces. Oczywiście starajcie się do tego dążyć, ale z głową lub najlepiej z pomocą wykwalifikowanych trenerów, którzy są gotowi, by Wam pomóc i czekają na Was w Energy Fitness Club!

Nie ważne ile chcecie schudnąć – to nigdy nie jest takie proste. Czy jednak powinno Was to zniechęcić? Absolutnie nie! Im trudniejszy cel, tym większa satysfakcja z jego osiągnięcia, a więc do dzieła.

W Energy Fitness Club do Waszej dyspozycji jest aż 26 przełomowych urządzeń cardio, 30 stanowisk strefy siłowej, trampoliny, 2 sauny, a jeśli nie chcecie ćwiczyć sami, wystarczy się zapisać na zajęcia grupowe. W przestronnych 2 studiach, gdzie możecie wziąć udział w zajęciach grupowych wytwarzają się nie tylko endorfiny, ale też świetny nastrój. W Energy Fitness Club wyspecjalizowana kadra dobierze ćwiczenia indywidualnie do Waszych potrzeb, skupi się na Waszych celach i będzie motywować w chwilach słabości nie tylko w styczniu. Pamiętajcie, że aby uniknąć efektu jo-jo tygodniowo powinniście chudnąć max. 1 kg. A potem? Dobrze zbilansowana dieta, dużo aktywności fizycznej, stale widoczny cel na horyzoncie i efekt murowany! Im lepiej rozplanujecie wszystko ze swoim trenerem, tym większa szansa, że Wasz plan się powiedzie.

Energy Fitness Club respektuje karty Multisport, FitProfit, OkSystem, BeActive. W ofercie obiektu: Siłownia, Zajęcia Fitness, Trampoliny, Cross, Sauna, Cardio, Treningi Personalne. Karnet Open, to koszt 99 zł z gwarancją stałej ceny bez podpisywania umowy. Zapraszamy do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, ul. Marywilska 44 Hala F wejście 14.

2020-01-03T15:11:28+01:00 03.01.2020|Aktualności|