DIM SUN SUSHI w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44

10 maja, w zmodernizowanej i powiększonej strefie gastronomicznej Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 otwarta została nowa restauracja. DIM SUN SUSHI, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w przygotowaniu tradycyjnej japońskiej potrawy, czyli sushi. W ofercie DIM SUN SUSHI są do wyboru następujące rodzaje sushi: Hosomaki, Nigiri, Futomaki, California oraz Soja roll.

Jednak nie tylko sushi jest obecne w menu nowej restauracji. Na szczególną uwagę zasługują również pierogi gotowane na parze, których cechą charakterystyczną jest delikatne, niemalże przeźroczyste ciasto. Do wyboru są m.in. pierogi z warzywami, szpinakiem i serem, kurczakiem i grzybami shitake, wieprzowiną i kolendrą oraz kapustą, tofu i marchewką.

W karcie dań znajdziecie też pyszne przystawki, a wśród nich m.in. tatar z łososia lub tuńczyka, krewetki i kalmary w tempurze czy sałatka z wodorostów zwana wakame.

Klimatyczna aranżacja wnętrza, zainspirowana naturalnym pięknem i kulturą Japonii czyni DIM SUN SUSHI przyjaznym miejscem nie tylko do spożywania posiłków, ale też spotkań z bliskimi.

Serdecznie zapraszamy do restauracji DIM SUN SUSHI w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44.

2019-05-14T15:20:29+02:00 10.05.2019|Aktualności|