Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 to coś więcej niż zakupy!

Czy Wiesz, że CH MARYWILSKA 44 to coś więcej niż zakupy? To także mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu aktywnie
z rodziną, znajomymi lub z dziećmi. Zacznijmy od atrakcji dla dzieci:

Sala zabaw Figlarium mieści się w hali F lokal 004.

Czym dokładnie jest FIGLARIUM?

Figlarium to klimatyczna i nowocześnie urządzona sala zabaw, która zapewnia dzieciom aktywne i bezpieczne spędzanie czasu. W Figlarium czeka na dzieci wiele atrakcji, w tym między innymi: czteropoziomowa konstrukcja do zabawy – wieża Spiderman’a z gumami do wspinania, labirynty, tor przeszkód, basen z piłeczkami, boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę oraz zjeżdżalnie: tradycyjne i rolkowa. Wyposażenie sali jest z jednej strony gwarancją doskonałej zabawy, z drugiej może być inspiracją do kreatywności i impulsem do swobodnej aktywności ruchowej. Wszystkie atrakcje są całkowicie bezpieczne i wykonanie z certyfikowanych materiałów.

Urodzinowe przyjęcie w Figlarium

Figlarium to także doskonałe miejsce na organizację przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Niebanalny wystrój wnętrza sali zabaw, który jest m.in. odzwierciedleniem pirackiego statku, tworzy przyjazne środowisko do zabawy i zdobywania nowych przygód. Urodziny w tak pięknie zagospodarowanym miejscu będą bez wątpienia niezapomnianym przeżyciem.

Sala zabaw Figlarium to kolorowy świat zabawy dla dziecka i odpoczynek dla rodzica.

Papugarnia Carmen mieszcząca się w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 to unikalna atrakcja oraz doskonałe miejsce na spędzenie czasu wapólnie z rodziną w dzień wolny od pracy i nie tylko. Na powierzchni 314,5 mkw. można zobaczyć z bliska najpiękniejsze papugi świata należące do 30 różnych gatunków. Na miejscu można też dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tych pięknych, tropikalnych ptakach, poznać ich zwyczaje oraz obserwować je z bardzo bliska. Papugi można też karmić i robić sobie z nimi zdjęcia. Ptaki są przyzwyczajone do kontaktu z człowiekiem, dlatego w wizytach w papugarni mogą uczestniczyć również małe dzieci.

Papugarnia Carmen otwarta jest w godz. od 10 do 18:00.

Park Trampolin JUMP ARENA w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 to kolejne fantastyczne miejsce, które warto odwiedzić z rodziną, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie.

JUMP ARENA o pow. 2,5 tys. mkw. to centrum zabawy, sportu i rozrywki. Na miejscu znajdują się m.in. trampoliny z dziedzin specjalistycznych (kosze do wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe), baseny z gąbkami, arena z kwadratowymi trampolinami, skośne trampoliny, trampoliny-rynny z podwójnymi skosami, a także strefa gier interaktywnych oraz jedyne w Warszawie kokony wspinaczkowe. JUMP ARENA w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 to świetne miejsce na aktywne i przyjemne spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych.

Park Trampolin JUMP ARENA jest czynny od godz. 10:00 do 20:00.

Kolejnym super miejscem na spędzenie aktywnie czasu jest siłownia Energy Fitness Club. Do Waszej dyspozycji jest aż 26 przełomowych urządzeń cardio, 30 stanowisk strefy siłowej, trampoliny, 2 sauny, a jeśli nie chcecie ćwiczyć sami, wystarczy się zapisać na zajęcia grupowe. W przestronnych 2 studiach, gdzie możecie wziąć udział w zajęciach grupowych wytwarzają się nie tylko endorfiny, ale też świetny nastrój. W Energy Fitness Club wyspecjalizowana kadra dobierze ćwiczenia indywidualnie do Waszych potrzeb, skupi się na Waszych celach i będzie motywować w chwilach słabości.

Energy Fitness Club respektuje karty Multisport, FitProfit, OkSystem, BeActive. W ofercie obiektu: Siłownia, Zajęcia Fitness, Trampoliny, Cross, Sauna, Cardio, Treningi Personalne. Karnet Open, to koszt 99 zł z gwarancją stałej ceny bez podpisywania umowy. Zapraszamy do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, ul. Marywilska 44 Hala F wejście 14.

2021-08-20T13:16:34+02:00 20.08.2021|Aktualności|