CAFETEKA kawiarnia pełna przyjemności

Skosztujecie w niej słodkie, zdrowie i pyszne ciasta i babeczki oraz napijecie się wspaniałej kawy, zarówno w klasycznym gorącym wydaniu, jak i na zimno. Zapraszamy do CAFETEKI!

CAFETEKA to urocze, przytulne miejsce stworzone z myślą o osobach, które kochają słodkości i dobrą kawę. To też kawiarnia, która może stać się dla klientów Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 przyjemnym „przystankiem” na złapanie oddechu podczas zakupów. CAFETEKA znajduje się w strefie gastronomicznej w lokalu C 168.

W menu CAFETEKI znajdziecie pyszne desery, ciasta oraz bąbelkowe gofry – prawdziwy hit tego sezonu. CAFETEKA to także kawa – może być klasyczna, jak espresso, cappuccino, americano czy flat white. Jednak na obecne, upalne dni szczególnie polecamy kawę mrożoną. Na szczególną uwagę zasługują też świeżo wyciskane soki i koktajle o fikuśnych nazwach: Bananowy Song (truskawka, banan, jogurt). Oh! Mango (mango, pomarańcza, banan lub jogurt), Relax (malina, jagoda, mięta, jabłko) oraz Szok Green (szpinak, jabłko, cytryna). W ofercie CAFETEKI jest również pyszna, zimna lemoniada.

Osobom, które rano szukają czegoś pysznego, a zarazem pożywnego na śniadanie polecamy robione na miejscu wytrawne croissanty oraz naturalne jogurty (samodzielnie przygotowywane) z dodatkiem np. świeżych owoców, ziaren i nasion, rodzynek czy domowej granoli. Są to zdrowe, śniadaniowe kompozycje, które dodadzą energii na cały poranek.

Serdecznie zapraszamy do kawiarni CAFETETKA usytuowanej w strefie gastronomicznej, lokal C 168.

2022-07-07T10:42:45+02:00 07.07.2022|Aktualności|