Będziecie rodzicami w 2021 roku? Wybierzcie się po wózek do outletu Tosia.pl

Jeśli spodziewacie się dziecka jeszcze w 2021 roku i brakuje Wam już tylko wózka, koniecznie wybierzcie się do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 do nowo otwartego outletu z wózkami dziecięcymi TOSIA.PL.

Kiedy najlepiej to zrobić? Czym szybciej, tym lepiej, chociażby na wstępne rozpoznanie tematu, który wcale nie jest taki trudny. Aby przyszła mama mogła faktycznie przetestować wózek, złożyć go, nauczyć się rozkładania czy podnoszenia, łatwiej zrobić to gdy brzuszek nie ma jeszcze zbyt dużych rozmiarów. W bardziej zaawansowanej ciąży trudno jest się schylać, nie mówiąc już o dźwiganiu. Warto przemyśleć zakup wózka i dopasować go do siebie, swojego stylu życia i indywidualnych preferencji mamy, ponieważ to właśnie mama spędza najwięcej czasu przynajmniej na początku z dzieckiem i wózkiem zwykle spacerując.

Wózek 2w1 czy 3w1?

Wózek 2w1 to zestaw, który składa się z ramy, gondolki oraz spacerówki. Jest to najbardziej podstawowy komplet, który potrzebuje noworodek.

Wózek 3w1 to wózek głęboko-spacerowy, do którego dołączony jest fotelik samochodowy dla niemowlaka (0-13 kg). Na ramie wózka można zazwyczaj zamontować kilka różnych fotelików. Jeśli jednak masz wątpliwości, który będzie najlepszy, warto skorzystać z gotowych kompletów 3w1. Ważne jest, aby fotelik samochodowy układał się na wózku pod odpowiednim kątem, dzięki temu główka dziecka nie będzie opadać.

Czasami możesz też znaleźć zestawy 4w1, znajdziesz w nich oprócz wózka i fotelika także bazę. Chociaż baza nie jest niezbędna znacznie uławia codzienne korzystanie z fotelika w samochodzie, przyspiesza montaż siedziska w aucie oraz gwarantuje większe bezpieczeństwo, ponieważ fotelik zamocowany jest stabilnie.

Zapraszamy do nowego outletu z wózkami i fotelikami samochodowymi TOSIA.pl mieszczącego się w Hali H lok. H003.W sklepie TOSIA.pl znajdziesz profesjonalnych doradców, którzy chętnie pomogą Ci dopasować i dobrać wózek dziecięcy do Twoich potrzeb. 🤗Ceny nawet do -50%.🤗

2021-06-22T09:16:54+02:00 21.06.2021|Aktualności|