Bądź niczym Królowa Śniegu – jasne zimowe stylizacje Stile Di Strada

Butik Stile Di Strada (hala H lokal 035) w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 to prawdziwa gratka dla kobiet kochających modę i niebanalne rozwiązania. Na Facebook’owym profilu Stile Di Strada jego fanki piszą, że jest to klimatyczne miejsce, w którym można kupić same modowe perełki, a kobitki w nim pracujące kochają modę i widać to gołym okiem. I wszystko to prawda, bowiem z pozoru niewielki butik pełen jest modowych skarbów. Warto więc go odwiedzić i obłowić się w coś niezwykle oryginalnego.

Takim nietuzinkowym i nieco ekstrawaganckim posunięciem jest jasna stylizacja w sezonie zimowym. Przyzwyczailiśmy się bowiem do tego, że zimą nosimy okrycia wierzchnie w ciemnych barwach. Jednak czemu by nie przełamać tego schematu i nie podążyć za propozycjami Stile Di Strada wybierając zimowy płaszcz w jasnych kolorach. Ten trend jest niezwykle kobiecy i świetnie się prezentuje w odsłonie total look.

Tworząc monochromatyczne stylizacje warto łączyć ubrania o różnych fakturach, aby poszczególne elementy w końcowym rezultacie złożyły się na ciekawą całość. Zobaczcie jak zrobiły to Ola i Beata, które prowadzą butik Stile Di Strada w Centrum Handlowym MARYWISLKA 44.

Obecnie w butiku Stile Di Strada trwa wyprzedaż kolekcji jesienno-zimowej sięgająca do -50%. Zapraszamy.

2019-01-24T12:59:22+01:00 24.01.2019|Aktualności|