23 maja bezpłatny warsztat – Kobieca furia. Jak się zrozumieć i porozumieć?

Zapraszamy na trzeci warsztat z cyklu „Fajny czas Mamy” organizowany przez spółkę MARYWILSKA 44. Warsztat pn. „Kobieca furia. Jak się zrozumieć i porozumieć?” odbędzie się w czwartek, 23 maja w godz. 10:30-12:30 w sali zabaw FIGLARIUM na ternie Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Udział w warsztacie jest bezpłatny – wymagana jest wcześniejsza rejestracja mailowa pod adresem: fajnyczasmamy@marywilska44.com.

Warsztat pt. Kobieca furia. Jak się zrozumieć i porozumieć? poprowadzi:

Monika Kurdej – empatyczna psychodietetyczka, trenerka oddechu i kobiecej złości, blogerka Zasmakuj w życiu ,prowadząca własną praktykę psychodietetyczną i pomagająca zapracowanym i zmęczonym kobietom wyglądać i czuć się dobrze. Autorka poradnika przeciwko świątecznemu objadaniu się „Przygotuj się na pokusy” oraz publikacji „Pokonaj wieczorne ciśnienie na jedzenie”, współautorka książki „W realu i w sieci” oraz „Cała prawda o kobietach”, ekspertka „Pytania na śniadanie” i magazynu „Money. To się liczy”.

Zagadnienia poruszane podczas warsztatu dotyczyć będą kobiecej emocjonalności. W dzisiejszych czasach kobiety czują permanentne napięcie emocjonalne, na które wpływają szybkie tempo życia, natłok wielu codziennych spraw i obowiązków, rozdarcie pomiędzy potrzebą realizacji siebie, a „poświęcania” się dla dzieci, rodziny, męża… Trudno jest w tym wszystkim odnaleźć siebie, ogarnąć swoje myśli, uczucia, emocje oraz reakcje na nie.

Warsztat „Kobieca furia. Jak się zrozumieć i porozumieć?” ma pomóc uczestniczkom spotkania poznać przyczyny i źródła kobiecej emocjonalności – również tej nadmiernej oraz dostarczyć sposobów na panowanie nad nimi.

Podczas warsztatu Monika Kurdej przeprowadzi uczestniczki przez proces rozpoznawania uczuć i docierania do autentycznych potrzeb – własnych i cudzych. Aby to się stało, wprowadzi do codziennego słownika uczestniczek niezbędne słowa. Przecież rzeczy, o których się nie mówi nie istnieją. A te, o których mówi się źle, istnieją w swoim krzywym wymiarze. Warto mieć tego świadomość i wiedzieć, jak radzić sobie z realnymi trudnościami w relacjach. Nie tylko słowem, ale właściwymi działaniami.

Warsztat dedykowany jest wszystkim kobietom. Można w nim uczestniczyć razem ze swoimi dziećmi. W trakcie trwania spotkań dzieci będą miały możliwość bezpłatnego korzystania z sali zabaw FIGLARIUM.

*****

Organizatorem projektu „Fajny czas Mamy” jest spółka MARYWILSKA 44.

Współorganizator: Centrum Zabaw FIGLARIUM.

Patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.

Partnerzy: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja NUTRICIA oraz społeczna inicjatywa „Białołęka jest kobietą”.

Patroni medialni: Parenting.pl, MiastoDzieci.pl, Rodzice.pl, wRoliMamy.pl, MamaKlub.pl oraz Białołęka – Platforma Sąsiedzka.

*****

Kolejne warsztaty odbędą się:

– 27 czerwca godz. 10.30-12.30
– oraz wrześniu, październiku i listopadzie (terminy w trakcie ustalania)

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u.

2019-05-09T14:46:44+02:00 09.05.2019|Aktualności, Wydarzenia|