-15% TYLKO W DNIU KOBIET

Sklep Buty u Krzysia przygotował dla Pań z okazji ich święta bardzo miłą promocję na obuwie marki NESSI.
Lokal A086

Buty u Krzysia to miejsce, do którego regularnie zaglądają wymagające i podążające za modą eleganckie kobiety. W sklepie można kupić przede wszystkim doskonałe obuwie renomowanej marki Nessi. Najwyższa jakość idzie w parze z elegancją. Marka Nessi zadowala miliony kobiet na całym świecie, które cenią sobie elegancję i wygodę. Obuwie jest szyte z najwyższą starannością z doskonałej jakości skóry. Zapewnia to komfort i daje poczucie niesamowitego stylu. Odwiedzając ten sklep każda kobieta może być pewna, że znajdzie w nim obuwie doskonale odpowiadające na jej potrzeby.

Buty Nessi to tylko najlepsze włoskie skóry oraz idealnie wyprofilowane podeszwy. Do tego polska produkcja, światowy design i rewelacyjne ceny. To wszystko łączy się w jedną całość w nowoczesnej fabryce w centralnej Polsce, gdzie codziennie z uśmiechem i pasją powstają nowe modele. Najnowszą kolakcję stworzył dla marki Jakub Bartnik znany jako JACOB z programu Project Runeway a w jej kampanii wystąpiła zanana blogerka – Pola Bogdańska znana jako @simplybypola. Miłośniczkami marki są też inne znane osoby takie jak Macademian Girl, Kasia Tusk, Ewa Mielnicka, Dorota Czaja i wiele wiele innych.
Właściciele firmy to Arkadiusz Alot oraz Robert Sikora – dwóch wyjątkowych przyjaciół, którzy ponad 10 lat temu postanowili połączyć swoje siły w biznesie i stworzyć markę, jakiej jeszcze na Polskim rynku nie było. Od tego czasu tworzą buty dla kobiet ceniących piękno, ale przede wszystkim jakość i wygodę – nic dziwnego, że marka jest jedną z najbardziej lubianych brandów obuwniczych w Polsce i szturmem zdobywa rynki zagraniczne.
więcej na: www.nessi.com.pl
2020-03-03T15:22:58+01:00 03.03.2020|Promocje|