Loading...
Nasze sklepy 2018-04-19T22:11:22+02:00

MARYWILSKA 44 – wszystko czego potrzebujesz.

GASTRONOMIA

Bogata oferta gastronomiczna to ewenement na skalę Warszawy, uwodzicielskie aromaty z całego świata łączą się w sercu naszego Centrum.

STREFA MODY

Nietuzinkowe sklepy polskich i zagranicznych marek są doskonałym wypełnieniem szafy każdego z naszych Klientów. Oferta modowa jest niezwykle szeroka tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

MODA DAMSKA

Zapraszamy na zakupy, które będą przyjemnością dla Każdej z Pań. W ofercie CH MARYWILSKA 44 znajduje się najbogatsza oferta zakupowa dla Pań. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem ubrań w każdym kolorze i rozmiarze.

MODA MĘSKA

Zapraszamy na zakupy, które nie będą męczarnią dla Panów. Mając na uwadze czas, i dobry nastrój naszych Klientów, w naszej ofercie znajdują się ubrania dostosowane do każdej okazji, zadowoleni z zakupów nasze Centrum Handlowe opuszczą wszyscy Panowie niezależnie od wieku, rozmiaru czy preferowanego stylu.

MODA DZIECIĘCA

W CH MARYWILSKA 44 znajdziecie Państwo liczne sklepy oferujące niezwykle bogatą ofertę z ubraniami, butami i akcesoriami dziecięcymi. Oferta dopasowana jest dla każdego Klienta, niezależnie od płci czy gustu młodych nabywców.

STREFA DZIECIĘCA

MARYWILSKA 44 to Centrum Handlowe przyjazne rodzinom. Dorosłym i ich pociechom oferujemy wiele atrakcji rozrywkowo-kulturalnych i szereg udogodnień, dzięki którym rodzice i dzieci czują się w naszym Centrum komfortowo i bezpiecznie.

STREFA URODY

W Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 uzupełnieniem oferty zakupowej jest rozbudowana strefa z usługami i asortymentem dla urody. Zapraszamy do wyspecjalizowanych salonów kosmetycznych, sklepów z akcesoriami kosmetycznymi, kosmetykami do paznokci, ciała i włosów.

STREFA ZDROWIA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która ma na celu pomoc w dbaniu o zdrowie naszych Klientów.